אתר HAVIV JEWELRY https://havivjewelry.co.il  (להלן: "האתר") מופעל ע"י תכשיטי חביב להלן: "החברה"). האתר משמש אתר מכירות ופתוח לציבור הרחב.

תנאי השימוש המפורטים באתר מהווים הסכם מחייב בעבור השימוש באתר ובשירותים הנלווים לו.

הנך נדרש לקרוא את תנאי השימוש היות ואתה מחויב להם.

למען הנוחות, תנאי השימוש כתובים בשפה "פשוטה" וברורה (שאיננה משפטית).

תנאי השימוש באתר מהווים את עיקרי ההסכם, לפיו החברה נוהגת ובהתאם אליהם אתה נדרש לנהוג.

מטרתו של הסכם זה היא להסדיר את היחסים בינך לבין החברה ו/או האתר.

תנאי השימוש כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מופנים ומתייחסים לשני המינים באופן שווה.

האתר ו/או תכשיטי חביב לא יישאו באחריות ו/או נזק שייגרם לך, כתוצאה מהסתמכות על המידע באתר.

ככל ואינך מסכים לתנאי השימוש והמדיניות של האתר או החברה, אנא הפסק את הגלישה והשימוש באתר באופן מידי.

בכל גלישה או שימוש אחר באתרים, אתה מצהיר ומתחייב כי גילך הינו 18 שנים לפחות, או שאתה משתמש באתרים באישורו של אחד מהוריך (או אפוטרופוס שאחראי עליך) ובהסכמתו למדיניות פרטיות זו במלואה.

האתר מאפשר לך לבצע רכישה קלה, נוחה ובטוחה של המוצרים המפורסמים בו.

ניתן לרכוש את כל המוצרים המפורסמים באתר בכל עת, עד גמר המלאי.

 

רכישת המוצרים המפורסמים באתר תבוצע באמצעות כרטיס אשראי וכפופה לאישור חברת האשראי או ביט,

המחירים המפורסמים באתר הנם מחירים סופיים וכוללים מע"מ.

האתר ו/או החברה שומרים לעצמם את הזכות להפסיק את מכירת ו/או שיווק המוצרים בכל עת.

בנוסף, לחברה קיימת הזכות לשלול רכישה שבוצעה באתר, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

החברה תעשה כמיטב יכולתה על מנת שהאתר יהיה זמין. עם זאת, החברה איננה מתחייבת כי האתר יהיה זמין בכל עת, כך שעומדת לרשות החברה בלבד הזכות להפסקת פעילות ו/או ניהול האתר, עדכונו, ואחסנתו על השרת, על פי שיקול דעתה הבלעדי. במקרה בו האתר לא יהיה זמין, לא תתקבל כל טענה בדבר אובדן מידע ו/או תכנים ו/או קישורים ו/או תמונות בעת הסרת או מחיקת האתר.

הפרה של תנאי השימוש:

לחברה קיימת הזכות הבלעדית לשלול ממך את זכות השימוש, במקרה של הפרה מהותית של הסכם זה וכן במקרה שלחברה קיים יסוד סביר להניח כי הפרסום שבוצע על ידי משתמש נעשה בניגוד לדין, לרבות לשון הרע כנגד החברה ו/או האתר.

פרסום לעניין זה ייחשב כפרסום שיש בו כדי להפר זכויות יוצרים ו/או סוד מסחרי ו/או סימן מסחרי ו/או הטעית צרכנים על פי חוק הגנת הצרכן ו/או פרסום המסית לגזענות ו/או פרסום הקורא לאלימות.

היה סמוך ובטוח שאנו נעדכן את מדיניות הפרטיות מעט לעט, לרבות הטלת הגבלות או התניות ותנאים ספציפיים בעקבות שימושך באתר, בכפוף למתן התראה מוקדמת של 14 ימים לפחות.

לכן, בתחתית העמוד אנו נציין את מועד העדכון של הנוסח העדכני והסופי המוצג באתר החברה.

 

 

 

המידע שאתה מספק והמידע שאנו אוספים  אודותיך:

האתר והחברה ישתמשו במידע שיסופק על ידך ו/או ייאסף ממך, כדי שנוכל לספק לך שירותים ומידע על פי בקשתך.

במהלך שימושך באתר, אנו נשמור את המידע הבא: כתובת IP (כתובת המחשב) כתובת דואר אלקטרוני, שם מלא וחשבונות משתמש בשירותים אחרים, ככל ותשתמש בצדדים שלישיים המאפשרים רישום באמצעותם. בעניין זה, אנו ממליצים לך לעיין גם במדיניות הפרטיות שלהם, משום שלחלקם קיימת מדיניות פרטיות שונה ממדיניות זו.

אנו מתחייבים שלא נאסוף את הפרטים הבאים:  ספק האינטרנט שלך, מיקום גיאוגרפי מקורב ופרטים אישיים (כגון: תאריך לידה, מצב משפחתי, שיוך דתי וכד')

המידע שנשמר במאגרי החברה ישמש אותה רק לצורכי משלוח ושיווק המוצרים הנרכשים מהחברה באמצעות האתר. שים לב כי המידע שתספק לא ישמש את החברה לצרכי "דיוור ישיר", אלא אם תיתן הסכמה מפורשת לכך.

יצוין כי פרטיך האישיים (כתובת המגורים, טלפון, שם מלא וכתובת דוא"ל) תועבר לחברת שליחויות איתה החברה ו/או האתר עובדים, לצורך אספקת המוצרים הנרכשים מהחברה באמצעות האתר.

במסגרת שימושך באתר, אנו נאסוף גם הרגלי גלישה, נתוני שימוש, מידע ופרסום בו הבעת עניין, דפי אינטרנט, מוצרים שרכשת, צפית וכד'.

לצורך איסוף מידע זה אנו עושים שימוש בעוגיות (Cookies) ובאמצעי ניטור אחרים, לצורך איסוף נתונים סטטיסטיים ומטרות נוספות.

באפשרותך למחוק את העוגיות ולהפסיק להשתמש בהם, באמצעות שינוי ההגדרות בדפדפן בו אתה משתמש, אך שים לב כי חלק מהעוגיות הכרחיות לצורך כך שהאתר יפעל בצורה תקינה ויספק את מלוא המידע אותו אתה דורש.  

בכל מקרה בו תבקש מהחברה לעיין, לבדוק או למחוק את המידע האישי שלך השמור באתר, או במצב בו אתה מעוניין לדווח על הפרת פרטיותך, החברה מתחייבת לסייע לבחון ולעשות ככל שביכולתה בעניין. פנייה כזאת יש לעשות באמצעות משלוח דוא"ל (havivjewelry@gmail.com) ולבקש לעיין במידע, במקרה כזה תידרש לספק לחברה ולאתר מידע מספק המאפשר את זיהויך כבעל המידע.

האתר והחברה עשויים להשתמש בעוגיות לצורך תפעולו השוטף והתקין של האתר, לרבות איסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר החברה, אימות פרטים, התאמת האתר להעדפותיך האישיות, לצרכי אבטחת מידע, לצרכי שיווק (לרבות באמצעות צדדים שלישיים, איתם החברה רשאית לחלוק מידע הנובע מהשימוש בעוגיות) ועוד. עוגיות הן קבצי טקסט, שהדפדפן שלך יוצר לפי פקודה ממחשבי האתר. חלק מהעוגיות ימחקו כאשר תסגור את הדפדפן ואחרות עשויות להישמר על גבי הכונן הקשיח במחשב האישי שלך או במכשיר הטלפון הנייד בו אתה משתמש. העוגיות עלולות להכיל מידע מגוון כדוגמת הדפים שבהם ביקרת, משך הזמן ששהית באתר, מקור ההגעה אל האתר וכד'. העוגיות נועדו כדי לייתר את הצורך בהזנת פרטיך בכל פעם שאתה מבקר מחדש באתר. האתר נעזר גם בעוגיות שמקורם בצדדים שלישיים, כמו: google analytics, שירותי הפרסום של גוגל ורשתות חברתיות אחרות, כמו: פייסבוק, אינסטגרם, ועוד. ניתן לראות הרחבה במרכז המידע של גוגל, פייסבוק ואינסטגרם.

לבירור אודות זכויותיך או בנוגע למדיניות פרטיות זו, ניתן לפנות לרשות להגנת הפרטיות במשרד המשפטים  בכתובת הדואר האלקטרוני: .ppa@justice.gov.il

השירותים:

לצורך רכישת מוצרים מהאתר, תידרש להזין פרטים, על מנת שנוכל לספק לך שירותים שונים: מבצעים, מכירת ורכישת מוצרים, פעילויות ברשת האינטרנט וכד' (להלן: "השירותים").

הפרטים אותם תידרש להזין: שם מלא, מספר תעודת זהות, מספר טלפון, דרכי התקשרות, כתובת מגורים וכתובת דואר אלקטרוני (מייל). מידע זה ישמש אותנו על מנת שנוכל ליצור איתך קשר, לשפר את חווית השימוש, התאמת השירותים, משלוח עדכונים, דואר שיווקי והצעות פרסומיות.

ככל ותזין פרטי כרטיס אשראי, או אמצעי תשלום אחר, אנו נשתמש במידע זה רק לצורך רכישת מוצרים באתר החברה ולא לכל מטרה אחרת.

לאחר ביצוע רכישה באתר, ככל ותרצה, תוכל לפרסם הודעות, תמונות ותוכן הכולל את פרטי החברה ו/או מוצריה. אנו נשתמש במידע זה לצורך בקרה, ניהול, ניתוח, וביצוע בדיקות סטטיסטיות, למען שיפור חווית השימוש באתר החברה וכדי לאפשר לך המשך פרסום מידע באתרים שאינם אתר החברה, המאפשרים זאת.

דיוור ישיר והודעות פרסומיות:

ככל ותבקש ו/או תירשם באתר החברה לשירות דיוור ישיר וקבלת הודעות פרסומיות, אנו נעדכן אותך מעת לעת ונציע לך הצעות ותכנים שיווקיים, כגון: ניוזלטרים, עדכונים, פרסום וכד' (להלן: "הדיוור").

את הדיוור נשלח אליך באמצעות דואר אלקטרוני, הודעות דחיפה (Push), SMS ובכל דרך תקשורת אחרת בה תסכים לקבל את הדיוור.

ככל ואינך מעוניין בקבלת הדיוור, תוכל לפנות לאתר ולהסיר את פרטיך מרשימת התפוצה, באמצעות לחיצה על קישור ו/או פנייה באמצעות דואר אלקטרוני ו/או פנייה טלפונית ו/או פנייה לכתובת הרשמית של תכשיטי חביב.

אנו מתחייבים כי נפעל בכל הקשור בדיוור, בהתאם לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ"ב-1982 ולחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981.

ההגנה על המידע:

אנו משקיעים מאמצים רבים כדי להגן על המידע אודותיך, אך חשוב לנו להסביר ולשקף לך כי גם ההגנות שאנו מבצעים אינן מוגנות לחלוטין ממצב של פריצה ו/או חדירה ו/או גישה בלתי מורשית, כך שהמידע שאתה מספק במסגרת שימושך באתר אינו מוגן באופן מלא (הגנה מוחלטת).

בנוסף, חשוב לנו להבהיר כי כל שימוש באתר החברה ו/או באתרים שונים ו/או בתכנים שהועלו לאתר עלול "לחשוף" את המידע אודותיך בפני סכנות הכרוכות בשימוש ברשת האינטרנט, לדוגמא: רוגלות, וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות. לכן, אנו ממליצים לך לנקוט משנה זהירות, להשתמש בתוכנות הגנה ואמצעי אבטחה מספקים, לפני כל שימוש וגלישה ברשת האינטרנט.

במקרה שבו חלילה ייגרם לך נזק בעקבות פעולות לא מורשות מסוג זה, האתר והחברה לא יישאו באחריות כלשהי.

המידע אודותיך חשוב, שמור עליו וספק אותו באופן זהיר, היה מודע להשלכות.