תכשיטי חביב – מאז 1970

הסיפור של "תכשיטי חביב" מתחיל בשלהי המאה הקודמת, כאשר ניסים חביב ז"ל, צורף ואמן, יצר תכשיטים ועיצובים והתפרסם בזכות עבודתו הייחודית והמדויקת בכל רחבי העיר סוסה שבטוניסיה, בה התגורר.

בשנות ה-70 עלה ניסים לישראל והתיישב בעיר באר שבע, תוך אמונה שלמה בציונות ובערכיה. בעזרת 4 ילדיו, הקים את החנות בעיר שהפכה במהרה לשם דבר בתחום התכשיטים בכל הדרום.

במהלך השנים, נפטר ניסים והמשיכו את מורשתו ראובן בנו, ומאור נכדו. מאור הוא יהלומן מוסמך ובעל תעודת diamond graider מבית G.C.I , והוא איש מקצוע מוביל בתחומו.

כיום מנהלים ראובן ומאור את החנות, שפועלת כבר למעלה מ-50 שנה והספיקה להתברג כאחת החנויות המובילות בתחום, תוך הקפדה על שירות אישי ומקצועי ללקוחות, ליווי מלא לפני ולאחר הרכישה, התחשבות בכל רצונותיהם וצרכיהם של הלקוחות וחווית רכישה חיובית אישית ונעימה.

 

תכשיטי חביב, חנות התכשיטים היוקרתית והוותיקה מהעיר העתיקה בבאר שבע, זמינה עכשיו גם באתר, ומציגה את מיטב התכשיטים לציבור הלקוחות בכל רחבי הארץ. האתר הוקם כדי להציג ולהנגיש את התכשיטים לקהל הלקוחות בכל רחבי הארץ.

האהבה העמוקה לתחום התכשיטים וההיכרות המעמיקה עם הטרנדים החמים בעולם מובילים את החנות בתהליך עיצוב וייצור תכשיטים יוקרתיים עם אמירה ייחודית של סטייל, חדשנות ואופנה עדכנית וחמה.

כל התכשיטים מיוצרים בארץ, ומעוצבים בעיצובים העדכניים והמודרניים ביותר, באיכות וגימור ברמה גבוהה ובלתי מתפשרת. ייצור התכשיטים מתבצע גם בהזמנה אישית בהתאמה מלאה לבקשות הלקוח.