האחיות והאחים שלנו מכירים אותנו הכי טוב - כשנולדנו או כשהם נולדו, כשהלכנו לגן, כשעלינו לכיתה א', בגיל ההתבגרות הנורא, כשהתגייסנו לצבא, הטיול הגדול, כשהכרנו את בני הזוג שלנו, התחתנו, הקמנו משפחה, קנינו דירה, החלפנו עבודה. לטוב ולרע, הם היו שם תמיד.

אז מה קונים לאחות שחוגגת יום הולדת?

היא החברה הכי טובה, היא הנפש התאומה, היא האוזן הקשבת והכתף להניח עליה ראש.

בדיוק בשביל השאלה הזאת, הכנו עבורכם כמה רעיונות מעולים למתנה לאחותכם.

 

מתנה לאחות גדולה

האחות הגדולה, כמה משמעות בצמד מילים?! וכשהאחות הגדולה חוגגת יום הולדת, זה הזמן לפרגן לה מכל הלב ולהעניק לה מתנה בלתי נשכחת.

 • שרשרת עם תליון סמל המזל: השרשרת הקלאסית ביותר, מתאימה לכל גיל ולכל סגנון. ניתן לשלב בתליון חריטת תאריך לידה או שיבוץ של אבני חן.
 • צמיד זהב לאישה - צ'ארם: צמיד חוליות עבה עם תליונים קטנים לבחירה, כמו תליון אות, תליון סמל המקצוע, תליון אבן צבעונית, תליון בצורת בע"ח, תליון ילד/ה ועוד. ניתן להרכיב מספר תליונים לפי בקשתכם.
 • טבעת עם אבן הלידה: לכל חודש בלוח השנה, יש אבן טבעית משלו, המכונה "אבן הלידה". האמונה היא שאבן הלידה מגנה על העונד אותה.
 • עגילים בסמל אישי: אם אתם רוצים להקסים את מקבלת המתנה ולגרום לה להתרגש, ניתן לרכוש עבורה עגילי יהלום יחודיים לה, עם סמל מיוחד משמה או אישיותה. למשל, לאחות ששמה "ורד" ניתן לרכוש עגילים בצורת ורדים. לאחות ספרית, ניתן לרכוש עגילים בצורת מספריים. לאחות הבשלנית, ניתן לרכוש עגילים בצורת כף ומזלג (אפילו כף לאוזן ימין ומזלג לשמאל) וכן הלאה...

מתנה לאחות קטנה

אחות קטנה, בת החסות הראשונה של כל אח / אחות גדולים. מגיל הילדות ההורים מלמדים אותנו שצריך להגן ולשמור עליה. אז מה נוכל לתת לאחות הקטנה במתנה ליום ההולדת, מתנה שתהיה מצד אחד איכותית ומצד שני, שתסמל את רצון ההורים, "לשמור עליה".

 

 • צמיד קשיח בחריטה אישית: כששומעים את צמד המילים "אחות קטנה", מיד עולה בראש המשפט "אָחוֹת קְטַנָּה תְּפִלּוֹתֶיהָ עוֹרְכָה וְעוֹנָה תְּהִלּוֹתֶיהָ אֵל נָא רְפָא נָא לְמַחֲלוֹתֶיהָ" מפיוט ראש השנה.
 • משפט בעל משמעות רבה, שיכול להתנוסס בגאון, חרוט על צמיד זהב. גם יוקרתי, גם מרגש וגם בעל סגולות לשמירה והגנה.
 • תליון לשרשרת עם חריטת תמונת ההורים: מבחר תליונים רב קיים בחנויות התכשיטים, אך מציאת תליון בעל ערך סנטימנטלי, זה כבר עניין אישי. תליון עם תמונת ההורים, מתנה מרגשת וספציפית, בטוח שתוערך מאוד ע"י האחות הקטנה.
 • צמיד טניס משובץ אבנים טובות: קלאסיקה ששומרת על המוניטין. צמיד ניטרלי, מתאים את עצמו לביגוד אלגנטי או ספורטיבי, יומ-יומי או רשמי. ניתן לשבץ באבנים מצבע אחד או מכמה צבעים. אין מחלוקת על היופי והעדנה של צמיד הטניס.

מתנה לאחות תאומה

אומרים שאחים תאומים מרגישים אחד את השני/ה בכל רגע ורגע... מתנה לאחות תאומה היא משימה לא פשוטה בכלל. היא יכולה להיות דומה לך חיצונית, אפילו מאוד. אבל יש לה אישיות משל עצמה כמובן ומה שמתאים לך לאו דווקא מתאים לה. הבחירה הקלאסית היא מתנה "זוגית", כלומר, זוג טבעות דומה, או תליוני שרשרת לאישה שישלימו אחד את השני. אבל מה קורה אם רוצים לצאת מאזור הנוחות ולהעניק מתנה מקורית?! 

 • שרשרת זהב עם תליוני מספר הילדים: בין אם יש לה ילד 1 או כמה ילדים, תמיד ניתן להוסיף עוד תליונים (כמספר הילדים) בבוא העת.
 • צמיד בצורת "אין-סוף" (אינפיניטי): כסמל לנצחיות של הקשר העמוק והמיוחד שבינכם.
 • טבעת עם חריטת תביעת האצבע שלך: זהו בעצם הדבר היחידי ששונה בכם ב 100%, אז למה בעצם שלא תישאו אותו אחד/ת על השניה ;)

 

לסיכום

יום הולדת יש רק פעם בשנה, בחירת מתנה לאחות היא בהחלט מלאכת מחשבת לא פשוטה.

מה שחשוב זה בעיקר לשמח את האחות ולגרום לה להרגיש מיוחדת ביום חגה, מזל טוב.יוני 15, 2022